Covid-19 aktuality

Vzhledem k aktuální situaci týkající se rozšíření koronaviru/COVID-19 bychom vás chtěli ujistit, že fungujeme standardně a zároveň dbáme na dodržování nezbytných opatření chránící naše zaměstnance a partnery.

Toto období je obtížné pro všechny na celém světě, jak na osobní tak profesní úrovni. Děláme si starosti o naše rodiny, přátele a naše blízké. Zároveň se usilovně snažíme pokračovat v práci, kde to stávající podmínky dovolují, abychom mohli navázat tam, kde jsme skončili až tato krize pomine.

Jsme v tom všichni společně. Ve společnosti je patrný pocit solidarity a my také cítíme potřebu pomoci, kde můžeme. Společně s mnoha dalšími společnostmi a jednotlivci v České republice jsme začali s výrobou roušek, které jsme darovali místním úřadům, neziskovým organizacím a dalším potřebným a v této činnosti hodláme i nadále pokračovat, pokud to bude potřeba.

V mezidobí se samozřejmě věnujeme našim standardním závazkům. Naše výroba funguje normálně a my děláme vše proto, abychom za stávajících podmínek v Evropě a ve zbytku světa dodržovali naše běžné dodací lhůty.

Máme stále radost z našich nových výrobků, které jsme si pro Vás letos připravili společně se Studiem Segers. Naši novou kolekci Baza si můžete prohlédnout spolu s ostatními výrobky na našem webu, v novém katalogu nebo v našich příspěvcích na Instagramu. 

Budeme rádi za vaši zpětnou vazbu týkající se našich služeb a za nápady, jak je vylepšit, abychom vám usnadnili stávající situaci. U nás v Todusu zůstáváme optimističtí a těšíme se, až se brzy budeme moci setkat také osobně.

Za celý tým vás srdečně zdravíme a přejeme pevné zdraví,

TODUS