Novinky 2020

Pro letošní rok jsme společně s belgickým designérským Studiem Segers připravili novou modulární sedací soupravu Baza, kterou jsme obohatili o dva sedací prvky, lenošku a venkovní postel. Baza navazuje a výborně doplňuje naše dřívější kolekce, které jsme se Studiem Segers vytvořili v minulých letech.

Sedací souprava Baza je vyrobena z kombinace lakované nerezové oceli a velmi pohodlných polštářů, které jsou čalouněny kvalitní venkovní látkou a vyplněny rychleschnoucí pěnou, aby mohla být sedačka ponechána venku za každého počasí. Modulární systém Baza se skládá ze dvou obdélníkových prvků a otomanu, které se společně se zádovými opěrkami, dají sestavit v nepřeberné množství kombinací. Díky této variabilitě, se sedačka přizpůsobí všem prostorovým podmínkám a zabydlí každý venkovní prostor.

Pro dotvoření vašeho venkovní prostoru pro nás Studio Segers navrhlo také květináče Verdi, které jsou vyrobeny z práškově lakované nerezové oceli a jsou dostupné ve dvou velikostech a široké škále barev.